Τρίτη 12 Νοεμβρίου 2013

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΤΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ", ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ

Με τεράστια επιτυχία συνοδεύτηκε η παρουσία του Α.Σ ΕΡΜΗΣ  Λεπτοκαρυάς στο  τουρνουά τζούντο "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ", που πραγματοποιήθηκε το Σαββάτο 09 Νοεμβρίου 2013 στο κλειστό γυμναστήριο ΤΕΙ Λάρισας. Ειδικότερα δέκα εννέα (19) αθλητές του συλλόγου σε όλες τις κατηγορίες , κατέκτησαν μία από τις τρείς πρώτες θέσεις του βάθρου.
Αναλυτικά: Χρυσό μετάλλιο πήραν οι :
α) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ιωάννης στη...
ν κατηγορία junior Γ' (-21 κιλά) β) ΛΙΑΠΗΣ Ελευθέριος στην κατηγορία junior Γ' (-27 κιλά) γ) ΓΙΑΝΤΣΙΟΣ Δημήτριος στην κατηγορία junior B’(-27 κιλά) δ) ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΗ Μαριάνθη στην κατηγορία junior Β' (-30 κιλά) ε) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γιώργος στην κατηγορία junior B’(-27 κιλά) στ) ΓΚΟΝΕΛΑΣ Φίλλιπος στην κατηγορία junior Α' (+45 κιλά) ζ)ΜΠΙΤΣΙ Τζούλιο στην κατηγορία παίδων Β΄(-52 κιλά) η) ΓΚΟΝΕΛΑ Σταυρούλα στην κατηγορία κορασίδων Β’ (-57 κιλά) θ) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κωνσταντίνος στην κατηγορία παίδων Α' (-72 κιλά) ι) ΚΑΤΣΟΥΠΑΣ Γεώργιος στην κατηγορία Παίδων Α’(+73 κιλά)
Ασημένιο μετάλλιο πήραν οι:
α)ΓΡΕΒΕΝΙΤΗΣ Αλέξανδρος στην κατηγορία junior A' (-45 κιλά)
β)ΚΑΡΑΣΚΟΡΔΑ Γεωργία στην κατηγορία junior Β' (-27 κιλά) γ)ΚΟΥΚΑΡΑΣ Νικόλαος στην κατηγορία εφήβων (+90 κιλά) δ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Βασίλειος στην κατηγορία junior B’(-27 κιλά)
ε) ΒΑΣΤΑΖΟΥ Μεταξία στην κατηγορία junior Β' (+45 κιλά) στ) ΚΑΤΣΟΥΠΑΣ Κωνσταντίνος στην κατηγορία παίδων Α’(+73 κιλά) Χάλκινο μετάλλιο πήραν οι :
α)ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΗΣ Αθανάσιος στην κατηγορία junior Α' (-42 κιλά)
η)ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ Απόστολος στην κατηγορία junior Α' (-42 κιλά)
Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές του συλλόγου που πήραν μέρος στο τουρνουά.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Οι επιτυχίες των αθλητών μας συνεχίστηκαν σ' ένα ακόμη τουρνουά στις Αχαρνές Αθηνών στις 11/2. Σημειώθηκαν σημαντικά επιτεύγματα ,ένα...